Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
OSTRAVICE OPEN SERIES - Finále s TMR
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
A – mix HCP 0 – 14
30
B – mix HCP 14,1 – 24
29
C – mix HCP 24,1 – 54 (36)
20
Mimo soutěž
3
* Všechny kategorie
80
Num. 1
Startovní listinaNum. 1 / kategorie:
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
25.09.2022 10:00:00
1
BOREK Adam
SZOSTEK Roman
STRÁNSKÝ Libor
TOMAN Pavel
25.09.2022 10:00:00
2
VESELKA Marek
OČADLÍK Miroslav
KIM Jong Hyun
KWAK Dongmock
25.09.2022 10:00:00
3
MENŠÍK Miroslav
MENŠÍK Vít
MATOUŠEK Aleš
SVOBODA Martin
25.09.2022 10:00:00
4
SZABADOŠ Sebastián
KURIC Jakub
VALUŠEK Michal
25.09.2022 10:00:00
5
KUDĚLA František
VLASOV Alexandr
25.09.2022 10:00:00
6
PARK Hyun Ho
LEE Howan
KIM Minsoo
PYO Kihong
25.09.2022 10:00:00
7
BRADÁČ Pavel
MATOUŠ Marek
JUNG Insu
25.09.2022 10:00:00
8
POZNAR Tomáš
ROMÁNEK Ivo
HOLUŠA Karel
HOLUŠOVÁ Pavla
25.09.2022 10:00:00
9
HÁJEK Roman
HÁJKOVÁ Barbora
KUBEČKA Martin
LUŇÁČEK Tomáš
25.09.2022 10:00:00
10
CHOJKA Libor
CHOJKOVÁ Gabriela
KOLÁČEK Tomáš
25.09.2022 10:00:00
11
SOPUCH Jaromír
NAVRÁTIL Libor
ŘEHÁK Jan
LEIXNER Ivan
25.09.2022 10:00:00
12
BEDRUNKA Ivan
BUDINSKÝ Roman
LISNÍK Roman
LIPINA Hynek
25.09.2022 10:00:00
13
VÍTEK Petr
STŘEDULA Jindřich
STYPA Kamil
25.09.2022 10:00:00
14
PAVLICA Oldřich
MUŽÍK Martin
MUŽÍK Jaroslav
25.09.2022 10:00:00
15
RICHTER Ivo
KRUPA Ondřej
KORBEL Petr
KOVÁŘ František
25.09.2022 10:00:00
16
BEREŠČÍK Adam
PARK Sang Wook
25.09.2022 10:00:00
17
KIM Eun Young
YOO Byeong In
ŠINAGL Radim
TŮMA Roman
25.09.2022 10:00:00
18
ANDRLA Lubomír
ANDRLOVÁ Miroslava
GARDOŇ Lukáš
BRAUNER Ivo
25.09.2022 10:00:00
19
ŘEHÁK Jan
RAKOWSKI Jan
PAVLÁSEK Dalibor
KOUTNÝ Marian
25.09.2022 10:00:00
21
KOKEŠ Martin
SCHMEISTER Petr
SVOBODA ML. Michal
25.09.2022 10:00:00
22
PAVERA Roman
PAVEROVÁ Martina
MATEROVÁ Blanka
ŠEBEK Jakub
25.09.2022 10:00:00
23
LIM Hyun Chul
JEONG Hae Ja
HAN Chungwoo
25.09.2022 10:00:00
20
HÁJEK Pavel
BLECHOVSKÝ Martin
1.5.8885.29384, 29.04.2024 16:19 , počet registrovaných uživatelů : 66025